DDSTEP dětské sandály G065-51957AM černé 31
Vyberte variantu:
| Dostupnost na hlavním skladě: | Není skladem |
| Dostupné množství: | 3 pár
Zobrazit dostupnost na prodejnách
Najděte svou prodejnu
Nalezeno prodejen: 23Centrální sklad - E
Nedostupné
Rezervovat
Centrální sklad - F
Nedostupné
Rezervovat
Centrální sklad
Krnov
- zpevněný opatek
- použité přírodní materiály, testované v české laboratoři
- speciální technologie šití zaručující flexibilitu a komfort
- kulatá a prostorná špička
- vyměkčená vnitřní stélka
- ohebné měkké neklouzavé podešve s nízkou hmotností
- chráněná špička
- vrchní materiál: syntetická kuže a neoprén
- vnitřní materiál: pěna
| délka stélky | 170mm | 176mm | 183mm | 189mm | 196mm | 202mm |
| šířka stélky | 64mm | 66mm | 67mm | 68mm | 70mm | 71mm |
| doporučená délka chodidla | 163mm | 169mm | 176mm | 182mm | 189mm | 195mm |