FRODDO chlapecké textilní tenisky CANVAS BAREFOOT G1700379-8A tmavě modré 31
Vyberte variantu:
| Dostupnost na hlavním skladě: | Není skladem |
| Dostupné množství: | 4 pár
Zobrazit dostupnost na prodejnách
Najděte svou prodejnu
Nalezeno prodejen: 23Centrální sklad - E
Nedostupné
Rezervovat
Centrální sklad - F
Nedostupné
Rezervovat
Centrální sklad
Krnov
vhodné pro středně širokou a širokou nohu - vysoký nárt
- ultra lehké, pružné s gumovou podrážkou, napodobují chůzi naboso
- širší prstová část zajišťuje stabilitu chodidla
- pouze přírodní materiály, lepidlo na bazi vody
- plochá, vyjímatelná, antibakteriální stélka
- suché zipy pro snadné obutí a úpravu šířky
vrchní materiál: textil
vnitřní podšívka: textil- stélka vyjímatelná, antibakteriální z mikrovlákna s certifikátem GRS
podrážka: guma
Délka stélky:
| Vnitřní délka | 152mm | 160mm | 170mm | 177mm | 182mm | 189mm | 196mm | 204mm | 210mm | 215mm | 221mm | 230mm | 238mm | 245mm | 253mm | 259mm | 264mm | 271m1 |
| Vnitřní šířka | 65mm | 67mm | 68mm | 70mm | 72mm | 73mm | 74mm | 76mm | 78mm | 78mm | 80mm | 81mm | 82mm | 84mm | 86mm | 88mm | 90mm | 92mm |