FRODDO dámské tenisky BAREFOOT GEO-MI G3130273 bílé 39
Vyberte variantu:
| Dostupnost na hlavním skladě: | Není skladem |
| Dostupné množství: | 3 pár
Zobrazit dostupnost na prodejnách
Najděte svou prodejnu
Nalezeno prodejen: 23Centrální sklad - E
Nedostupné
Rezervovat
Centrální sklad - F
2 pár
Rezervovat
Centrální sklad
Nedostupné
Krnov
barefoot obuv vhodná pro středně širokou až širokou nohu
- ultra lehké, pružné s gumovou podrážkou s gripem, napodobují chůzi naboso
- širší prstová část zajišťuje stabilitu chodidla
- pouze přírodní materiály
- plochá, vyjímatelná, antibakteriální stélka
- tkaničky pro snadné obutí a úpravu šířky
podrážka: lifolit (typ měkčeného PVC, odolný proti oděru a zároveň protiskluzový)
Délka stélky:
| 36 | 238mm |
| 37 | 245mm |
| 38 | 252mm |
| 39 | 258mm |
| 40 | 266mm |
| 41 | 273mm |
| 42 | 280mm |